22 Ağustos 2017 Salı

GÜNLÜK DERS PROGRAMI

27032 defa okundu

 

S.D.Ü. KREŞ VE ANAOKULU GÜNLÜK DERS PROGRAMI


 
 2015-2016 2.DÖNEM PAPATYALAR SINIFI DERS PROGRAMI
             
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:00-10:30 YAZ BAHÇESİ 10:00-10:30 KIŞ BAHÇESİ 10:00-10:30 YAZ BAHÇESİ 10:00-10:30 KIŞ BAHÇESİ 10:00-10:30 YAZ BAHÇESİ
15:00-15:30 DRAMA 14:30-15:00 DRAMA 16:30-17:00 HALK OYUNLARI   14:30-14:50 CİMNASTİK
15:30-16:10 SATRANÇ 15:00-15:30 İNGİLİZCE 14:30-15:00 CİMNASTİK 15:00-15:20 SATRANÇ 15:00-15:30 HALK OYUNLARI 
  15:30-15:50 SATRANÇ   15:30-16:00 HALKOYUNLARI 15:30-16:00 İNGİLİZCE
             
             
     
     2015-2016 2.DÖNEM MİNİK SERÇELER SINIFI DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:00-10:30 KIŞ BAHÇESİ  10:00-10:30 YAZ BAHÇESİ  10:00-10:30 KIŞ BAHÇESİ  10:00-10:30 YAZ BAHÇESİ 10:00-10:30 KIŞ BAHÇESİ
14:30-15:00 DRAMA 15:00-15:30 DRAMA  16:00-16:30 HALK OYUNLARI 15:20-15:40 SATRANÇ 14:30-15:00 HALK OYUNLARI
15:30-15:50 SATRANÇ 15:50-16:10 SATRANÇ 15:30-16:00 İNGİLİZCE   15:00-15:30 İNGİLİZCE
15:50-16:10 CİMNASTİK       16:00-16:20 CİMNASTİK
         
             
             
             
             
     
     2015-2016 2.DÖNEM LALELER SINIFI DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:30-11:00 YAZ BAHÇESİ 10:30-11:00 KIŞ BAHÇESİ  10:30-11:00 YAZ BAHÇESİ 10:30-11:00 KIŞ BAHÇESİ  10:30-11:00 YAZ BAHÇESİ
15:00-15:30 SATRANÇ 14:00-14:30 DRAMA 15:00-15:30 HALK OYUNLARI 15:00-15:30 İNGİLİZCE 14:00-14:30 HALK OYUNLARI
15:30-16:00 DRAMA 15:30-16:00 İNGİLİZCE   15:40-16:10 SATRANÇ 15:00-15:20 CİMNASTİK
16:10-16:30 CİMNASTİK 16:10-16:40 SATRANÇ      
         
             
             
     2015-2016 2.DÖNEM KELEBEKLER SINIFI  DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
10:30-11:00 KIŞ BAHÇESİ 10:30-11:00 YAZ BAHÇESİ  10:30-11:00 KIŞ BAHÇESİ 10:30-11:00 YAZ BAHÇESİ  10:30-11:00 KIŞ BAHÇESİ
14:00-14:30 DRAMA  15:00-15:30 SATRANÇ 15:30-16:00 HALK OYUNLARI 14:00-14:30 HALK OYUNLARI 15:30-15:50 CİMNASTİK
15:00-15:20 CİMNASTİK 15:30-16:00 DRAMA 16:00-16:30 İNGİLİZCE 15:30-16:00 İNGİLİZCE  
16:10-16:40 SATRANÇ     16:10-16:40  SATRANÇ  
         
             
             
             
     
     2015-2016 2.DÖNEM NEŞELİ BALIKLAR SINIFI DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
11:00-11:30 YAZ BAHÇESİ 11:00-11:30 KIŞ BAHÇESİ 11:00-11:30 YAZ BAHÇESİ 11:00-11:30 KIŞ BAHÇESİ 11:00-11:30 YAZ BAHÇESİ
13:00-13:30 İNGİLİZCE 13:00-13:30 DRAMA 13:00-13:30 İNGİLİZCE 13:00-13:30 HALK OYUNLARI 13:00-13:30 İNGİLİZCE
13:30-14:00 DRAMA 13:40-14:20 SATRANÇ 15:00-15:45 DRAMA 13:40-14:20 SATRANÇ 13:30-14:00 HALK OYUNLARI
14:20-15:00 SATRANÇ     15:00-15:30 CİMNASTİK  
15:20-15:50 CİMNASTİK        
             
     
     2015-2016 2.DÖNEM PARLAYAN YILDIZLAR SINIFI  DERS PROGRAMI
PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
11:00-11:30 KIŞ BAHÇESİ 11:00-11:30 YAZ BAHÇESİ 11:00-11:30 KIŞ BAHÇESİ 11:00-11:30 YAZ BAHÇESİ 11:00-11:30 KIŞ BAHÇESİ
13:00-13:30 DRAMA 13:30-14:00 DRAMA  15:00-15:30 İNGİLİZCE 13:30-14:00 HALK OYUNLARI 13:00-13:30 HALK OYUNLARI
13:40-14:20 SATRANÇ 14:20-15:00 SATRANÇ 15:45-16:30 DRAMA 14:20-15:00 SATRANÇ 13:30-14:00 İNGİLİZCE
14:30-15:00 CİMNASTİK     15:30-16:00 CİMNASTİK  
15:00-15:30 İNGİLİZCE        

 

AYLIK YEMEK LİSTESİ

ÖĞRENCİ ÇALIŞMALARI

DERS PROGRAMLARI

ETKİNLİK FOTOĞRAFLARI

YIL SONU GÖSTERİLERİ